Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vedby-Rönne IF Seniorer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Vedby-Rönne IF Seniorer.
Seniorer
Följ oss för uppdateringar
Ha ha jag hann ju inte ens hem innan du hade lagt in det :) :)
Undrar om det finns några som kommer att ha träningsvärk i morgon........
Eftersom inte Roger kommer skriva detta så gör jag det-- 3-3 sluta B-lags matchen.. MÅLSKYTTAR : Persson 2 Kronvall 1 :) :)
RapporteraLycka till i kväll grabbar när ni åker till H-borg för B-lags match.......
RapporteraGött grabbar med första segern.. det känns mycket skönt faktiskt... hörde att det ryktades om b-lags match imorgon...När och var spelas den??
RapporteraRiktigt härligt med 3 heta potatis igår killar!!! ... Fan vad serien har börjat jämnt! :)
RapporteraTyvärr kunde jag inte närvara på matchen igår, Tommy Strand ringde mig när där var 5 minuter kvar av matchen och då ledde vi med 2-0, gissa om det värmde, bra jobbat grabbar och jätteviktigt med en 3-poängare !!!!!!!!!!!
RapporteraTja.. finns de möjlighet att vara med i b-laget imorgon? ja vet att jag inte leder träningsstatistiken , men va fan. är bara grymt sugen på att spela en match.. Om de nu va match imorgon.. ?
Rapportera
Mafoss, Berat o Spettim vi har inte sett er på länge, nu hoppas jag verkligen att vi ses på träningen i kväll och att ni kommer alla tre, vi startar kl. 18.30 !!!!!!!
Rapportera