Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vedby-Rönne IF Seniorer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Vedby-Rönne IF Seniorer.
Seniorer
Följ oss för uppdateringarDet är klart min lilla svärmor. Så snygg som du är vill man ju ha fotot så nära som möjligt.... :/
RapporteraTack Roger jag förstår att du så gärna vill ha svärmor på kort .det är väl samma bild som du har på nattduksbordet som du lagt in här på Vedbys sida. men det är väl därför dom tagit kort på dig bland domarna . du förstår kanske vad jag menar.
RapporteraJag måste också nämna, vi hade inte mindre än 128 betalande som både satt och stod runt vår arena, jag hoppas att ni även i fortsättningen kommer och tittar på den fina fotboll som våra grabbar presterar !!!!!!!!!!!!!!
RapporteraJag bara njöt av det ni presterade på plan grabbar, det är helt otroligt vilken start vi har haft i årets serie, igår var det återigen inget snack Kvidinge blev ju totalt utspelat det måste vara j-ligt förnedrande för dom, jag är mycket stolt över er alla på vilket vis ni genomför matchen, det syns ju klart och tydligt att ni har förbannat roligt på planen och det är ju det vi skall ha, det genomsyrar också resultaten så här långt vad sägs om följande 4 matcher 4 vinster och helt otroliga 21-1 i målskillnad det är kaga det, än en gång grabbar ETT STORT J-LA TACK !!!!!!!!!!!
RapporteraRiktigt j*vla underbart detta grabbar !! rent ut sagt kissar på Kvidinge ! mycket fint !!
Rapportera
Roger hur mycket vill du låna ,det är något skumt med det du skrivit. det är inte så viktigt att vara snygg ,bara man är snäll.
Rapportera