Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vedby-Rönne IF Seniorer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Vedby-Rönne IF Seniorer.
Seniorer
Följ oss för uppdateringarGrattis till vinsten idag, det gjorde ni bra.hoppas det går lika bra i retur matchen. vi hade ju lite släktträff på läktaren , så vi får ju tro att det var ett bra stöd för er.lycka till i nästa match.
Rapportera
Hej, Från FRA här. allt bra V/R?
Vi från Staten vill bara önska Er lycka till i kvalet till femman. / Reinfeldt
Att Strand var petad e helt jävla sjukt.... Grattis till vinsten men med Strand i holken så hade det gått bättre... Kom igen Vedby
Rapportera
????
Jag e inte blyg... var fan var Strand i första kvalmatcen???
Alexander suger
Kom igen Vedby
grattis till vinsten idag 4-1 det börjar likna resultat som när man själv lira hoppas det går bra i returen skall försöka åka in och se er
RapporteraHörde att ni vann idag med 4-1. Stort grattis allihopa. Fixa nu andra matchen och gå upp i femman för det är ni verkligen värda! :)
Rapportera
Go vinst med 4-1!! Nu är vi halvvägs men det blir en ny tuff match på lördag.
Kommande vecka tränar vi 17.30 på A-planen.
Måndag o Onsdag som vanligt.
Strongt av ett fyllo att lyckas skriva 3 medelande på 15 minuter....*pinsamt*
Rapportera