Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åshammars IK Seniorlag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Åshammars IK Seniorlag Herrar.
Seniorlag Herrar
Följ oss för uppdateringarLogga in för att skriva i gästboken
har ett par elvis skor. tar med dem ikväll. tror att det är mauritzons. hörs !
Rapporteraingen träning för mig i dag!!och inge cup i helgen!pga att jag känner mig hängig!men lycka till
RapporteraHej alla glada! Tider inför lördagens turnering i Ludviksbergsskolan i valbo är 09.25. 11.05. 12.20. 13.10. 14.25. I morgon är sista träningen inför turneringen. Vi har haft bra fart nu på slutet, med mycket lir. Nästa vecka är det hårdkörning som gäller igen. Hoppas på bra med folk då, det har ju blivit bättre, men det kan bli ändå bättre. Som ni vet gäller det att visa en fin attityd och köra hårt på samtliga övningar på alla träningar. Sådant vet jag att smittar av sig i gruppen, på detta vis höjer vi oss som lag, och det ger mer glädje och mer framgång. Och det hoppas jag väl att alla vill. ( tillsammans blir vi starka). Mvh. Danne.
RapporteraKommer inte på träningen idag pga ont i ryggen.. får se om det är bra tills på torsdag. :/
Rapportera
Robin Robin....
Man U visade återigen att de är på G. 5-1 mot de svartvita från Newcastle säger en del. Ferguson har suttit som boss sedan 1986, det borgar för kontinuitet och kvalitet. Det är samma sak som om Sjöstedt sitter kvar tills han är 70 bast.
granlund sr både aresnal å Man U är ju jäkla brö gäng. kolla bara på ronaldo han måste ju ha en egne spegel i om klädings rummet å arsenal med sina fransoser behver ite säga nå mer . Go Chelsea!!!
RapporteraHej! Kommer varken ikväll eller på måndag för att jag ska skriva klart ett projektarbete ikväll och på måndag ska jag på konsert i Stockholm!
Rapportera
tjena danne jag kommer inte hinna till springningen idag men jag kommer till inomhus jag! ses senare
Rapportera