Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Komarken A-lag (Fotboll)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Komarken A-lag (Fotboll).
A-lag (Fotboll)
Följ oss för uppdateringarjag röstar på att kofi ska fånga han där han senare kan få tortyr av tortyr experten hamodi. Senare kan dastan ha nåt att släppa ut sin aggresivitet på! Inte ens lagets Dalai Lama (Sule) och Gandhi (Yao) känner sympati för denna Judas!!!
Rapportera
På tal om denne Dan Hassan Jag har kommit över information om hur han vägrade betala inträdet då han inte hade "kontanter" på sig under matchen mot Bohus IF.
Jag ger vem som helst från våra ultras eller spelare friheten att driva in dessa pengar med "de medel som krävs".
hahaha de är inte dan hassan, det är dan från föreningen yis. Så länge man kommer med vänlighet hit eller Komarken är man accepterad. Så tack dan
Rapportera
"Kofi fånga han".
RapporteraDet är inte lätt att komma loss sen! :) :) :)