Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Komarken A-lag (Fotboll)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Komarken A-lag (Fotboll).
A-lag (Fotboll)
Följ oss för uppdateringarRobin, går det inte att ändra på träningstiden den 28/4 till senare kl 9 eller någon annan dag
Rapporterakommer troligtvis inte att komma till tränngen idag, men om jag kommer så blir jag försenad.
RapporteraFick höra om resultatet men det är bara att ta nya tag. Jag vet inte hur pass bra spelet funkade men som Dastan säger det är bara att lära sig av misstagen. Dock saknades flera pjäser idag pga av skador och diverse andra orsaker, gäller att inte ta för hårt på den här förlusten och bara jobba vidare och ännu hårdare.
RapporteraKom igen nu komarken, det är bra med läxor ibland spc när det är en träningsmatch och det största misstaget är att inte lära sig av sina misstag. Alla skall ta tag i sig tills på torsdag och iställningen som skall vara på topp gubbar. Kom igen nu
RapporteraTrots att vi kanske har mycket att skylla på så är det kasst att förlorar idag. Domaren var dålig, planen dålig men hur bra var vi?
RapporteraEfter mycket tankar väljer jag att avstå matchen idag Christer. Jag funderade över att det är onödigt att riskera att slå upp ljumskproblemet igen då vi har en viktig seriematch på torsdag..så jag försöker jogga ikväll istället och förebygga den..lycka till ikväll shabab..kom ihåg..blir ni fintade av en spelare ska han kapas bakifrån..vi är krigare tolerar inga mesar på plan
Rapportera
Du får ta det med Christer, det är han som är ansvarig för det. Men jag betvivlar det!
Rapportera