Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Komarken A-lag (Fotboll)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Komarken A-lag (Fotboll).
A-lag (Fotboll)
Följ oss för uppdateringartill er alla som vet om att de inte har betalt avgiften, så har ni till imon på träningen på er, sen är månaden slut.
RapporteraAsh fixa telefon, du behöver inte tanka den för det kommer du inte göra ändå, men så du kan skicka sms och så att man kan ringa dig!
Rapportera
http://www.kungalvsposten.se/nyheter.shtml#newsitemEkEkEFZlkAPaWKQUOt
Läs om Komarken på länken!
tjena gubbar. Som jag sa igår kunde jag inte komma p.g.a. jobb men jag hörde att det var ok uppslutning igår i alla fall.
Får lämna över min ledning i träningsligan till Dastan nu som har varit på samtliga träningar!
Imponerande, även om han inte alltid gör någon nytta... )
Passa även på att läsa insändaren i klvsposten. Har ingen aning vem det är men det var ett par intressanta ideer tyckte jag ur Komarkenperspektiv.
Jag känner igen inledningen, det är "fredrik" som skrev något liknande på gästboken. Men ledare är du väl inte fredrik? :)
Det har varit en mycket hektisk vecka för FC Komarken och dess styrelse. Vi har fått jobba hårt på olika håll men med spelare, fans och alla underbara Komarkenbor bakom oss så är det värt mödan och den tiden det tar.
Tack alla!
Träning på söndag med hade varit bra. 1 träning i veckan räcker inte. Sen vrf kommer inte folk på träningarna? Exmeplvis styrelsen. (Kofi var där och Robin sa att han inte kunde komma men ash då?
Rapportera
Jag kan inte träna i dag på grund av en sträckning i låret.
Rapportera