Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Komarken A-lag (Fotboll)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Komarken A-lag (Fotboll).
A-lag (Fotboll)
Följ oss för uppdateringarRödbo o Fotö har kryddat mest hittills.Vi får se vem d blir härnäst.Ni kommer alltid få samma svar tillbaka.Det var SOLROS frön.Inte bra att kasta det heller men de va inget spott.Om det är någon som ska förstöra för fc komarken så kommer de ju bli ni som kommer krydda för förbundet.Spela Fotboll istället o vinn istället för att klaga.SJälvklart ska de inte kastas frön elelr spottas heller.
RapporteraEtt tips är att ignorera dessa människor som försöker smutskasta eran klubb och sänka lagmoralen genom att skriva inlägg på eran gästbok. Alla vet hur hårt ni jobbar för att det ska gå lugnt till under matcherna. Det är svårt att kontrollera enskilda individer, men det finns inga tvivel på vad eran klubb står för och representerar. Folk borde hjälpa till istället för att kritisera, det ni har gjort hittils är helt otroligt. Majoriteten av människorna där ute är säkert med er, men det finns säkert en minioritet, en grupp som är full av jag ilska och som kritiserar er istället för att hjälpa till. Dessa människor vill sätta dit är för var enda incident dem kan hitta. Akta er för dessa människor. Fortsätt jobba hårt så kommer ni långt. Forza Komarken!
Rapportera
Ni andra lag, ni vill bara ha något att klaga på för att ni aldrig kan vinna!! GE Upp o sluta försöka hitta något dåligt! INGEN HAR SPOTTAT? HAR NI BEVIS PÅ DET? HAR NI DET PÅ FILM? NI FÖRSÖKER BARA SMUTSKASTA FC KOMARKEN.. GÅ LÄR ER ATT SPELA BOLL INNAN NI BÖRJAR SMUTSKASTA ANDRA! OCH IFALL NÅGON HAR SPOTTAT KAN DET VARA VEM SOM HELST! ENLIGT RYKTEN FICK EN KOMARKEN SPELARE PÅ SIG SPOTT? TROR DU EGNA FANS SPOTTAR PÅ EN SPELARE? NEE DÅSÅ! FÅR NI FAN TA O GE ER!
MVH FC KOMARKEN FANS
Hur svårt kan det vara? Om ni själva fick massa på er så måste ni ju veta VILKA de är!?? Kasta ut rötäggen.. En dålig publik (inte alla) är INGEN publik????????????
RapporteraVad fan snackar ni om!? Det var fan inte spottloskor. Det dem gjorde var fult och det ska inte sägas men dem spottade inte på folk! Dem kastade solrosfrön på oss. Jag fick själv på mig och jag såg att dem kastade på oss men dem spottade iaf inte, även om det är fult och kasta frön också.
Rapporterapubliken skämt ut sig 2 ggr av 2 möjliga med spottloskor??? 100%....för sorgligt..
Rapportera
vilken tid e samlingen i mon?!?!?!
Rapportera