Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Komarken A-lag (Fotboll)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Komarken A-lag (Fotboll).
A-lag (Fotboll)
Följ oss för uppdateringarJag har spelat i Kärra/klareberg i 7 år och även IKK och Ytterby några år var, och jag är HEL svensk men ändå så har jag aldrig haft så stort hjärta för en sån klubb som FC komarken. Vi är ju en speciell klubb som gör mer än bara spelar fotboll..
Rapportera
Det är Haiders bror. Hussein Daebes.
Det är skillnad på Rödbo och Komarken. Vi har hjärta och det är en ära att spela för klubben! Vi spelar för Komarken och inte för oss själva. Rödbo spelare har inte den känslan att man tillhör något stort. Avundsjuka på hög nivå.
Och en sak till "Fotbollkunskapen e hög på komarkens läktare....." Ehhh! Vi har iaf läktare där det faktiskt sitter folk och tittar och hejar och stödjer oss till skillnad från er som bara har tränaren vid sidan av, om ni nu ens har tränare.
...och det är att LAZIO ÄR I FINAL!!!!! :) :) :)
Rapportera
Rif//
Nu är det ju trots allt så att det finns något annat än bara skicklighet som man kan uppskatta.
Annars hade ju alla hållt på Barca just nu?
Passion kanske inte är ett främmande ord för dig?
Kärlek?
Sedan tycker jag att det är onödigt att gå in och skriva här med enda målet att provocera, ännu värre om du är en del av Rödbos A-trupp på riktigt! Ser du våra spelare(observera spelare) vara inne och skriva skit på eran hemsida?
Rif, jag gillar inte spelare som lever på fansens idioti att stödja dem så att dem får sina miljoner. Min fråga till dig har milan eller nått annat lag bjudit dig på fest när dem har vunnit?? För det har komarken fc gjort, dem har bjudit alla sina supportat på en fin afton!
Rapportera
Grymt härliga kommenterar!!!
Rapportera