Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Venestad IF Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Venestad IF Herrar.
Herrar
Följ oss för uppdateringarPoängligan vinner man i hockey och innebandy. I fotboll räknar man målen...
RapporteraÄr det någon som skall upp till Näsby i morrn lördag klockan 14.00 och kolla Blentarp när dom möter Näsby i Kvalet
Rapportera
Troligen JP som undrar , men JP det var ju du !...
Några flaskor cola med tillbehör utlovas till Årsavslutningen !
Satt och kollade vilka som anmält sig till festen. Såg att det var 34 st redan ser ju bra ut. Fast lite spelare. Men det kommer nog i slutet av veckan..
RapporteraJapp coach jag kan ta med den den 22.. Kan du säga till honom att han skickar ett sms om var och när..
RapporteraHansson kan du köra inom Jeppe Elg och hämta hans dräkt ? Han bor i Åhus !
RapporteraAhlberg jag har en över om du fortfarande behöver en lott hör av dig 0768501297
Rapportera
Ni som har lotter och som INTE ska gå på Årsfesten - redovisa era lotter genom att sätta in pengarna på BG 476-8727. Pengarna måste finnas på BG senast fredag 21 okt. Sen måste ni maila mig namn, tel.nr och lott-nr på dem som ni sålt lotter till.
RapporteraAltenativt skicka lotthäftet till mig eller kontakta mig så vi kan komma överens om var ni kan lämna in lott-häftet eller skicka redovisning med någon av era kompisar som ska på festen.
marita_troback@hotmail.com
0709-287278
DETTA GÄLLER ER SOM INTE SKA PÅ FESTEN.
Ni som kommer på festen tar med er lotter o pengar och redovisar vid entrén.