Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stallarholmens SK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Stallarholmens SK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Gubbar blir tyvärr ingen träning för min del ikväll, känns inge bra i nacken. Ses på lördag.
Tänkte påminna lite om räkorna.
Fortsätter ta upp beställningar i morgon på träningen.
5kg 350:-=vinst för oss 100:-
Har beställt 50 lådor a 5kg.
Leverans 26 mars så börja sälj nu,perfekt till påsk.
Tänk på att pengarna behövs för allt roligt vi gör denna säsong.
Om ni inte hjälper till måste jag äta allt o då blir jag tjock o kommer inte kunna bidra till Stallis framgångar sen kommer jag börja äta chips för att jag inte har något kul med er längre o då blir det nära till flaskan å då måste jag sitta på torken så då kan jag inte ens titta på Stallis matcher o sen får jag fylleben o kan inte göra come back.
Kom igen killar,bidra inte till detta utan stötta Stallis o sälj räkor.
Tufft i morrn.
tjena tränarn o krabbar, lider fortfarande av sviter efter influensa, tränar inte ikväll men kör förhoppningsvis dubbelt så hårt på tors
Rapportera
Så även dom som är sosfall och är på botten av samhället klarar av att ta körkort vart fan är sverige på väg grattis judas ska på gripen på lördag skulle smaka me lite fylle skjuts
Snart dax för roliga timmen.....+ en halv till.
Börja ladda,ska visa nåt nytt ikväll.
O krya på dig Thom för de e snart helg igen.
Judas! Skjuts hem ikväll eller???
då kanske man ska träna idag så man kommer upp på lika igen i träningsligan då ) haha
Rapportera