Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rånäs IF Herr
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Rånäs IF Herr.
Herr
Följ oss för uppdateringar
Vad menar du med det tony? vilka är i våran grupp då? du har ju inte ens varit på träningarna så man kan prata med dig. du drog ju till thailand bara sådär utan att säga nåt.
kommer inte på träningen ikväll.
Det spelar väl ingen roll egentligen? Det är väl sagt så att man säljer för sin egen prislapp? Då är det upp till var och en och inget att bry sig om. Jag kanske har fel, men jag har ingen lust att ge bort mina intjänade pengar till någon som inte engagerat sig. Så upp med humöret så ses vi ikväll boys! Taggade som aldrig förr! Ska bräcka jockes vinnarsvit! :D
Rapportera
tjena boys ledsen att jag inte kunde delta i söndags matchen..
har varit sjuk i en vecka snart , hoppas på tillfrisknad tills söndag , kommer förmodligen inte imorgon fredag heller !
När jag kommer tillbaka är det stenhårt igen , ser fram emot en bra säsong med bra fotboll och mycket utveckling som lag!
Love you guys
INGEN TRÄNING PÅ ONSDAG .
Alla vilar för att återhämta sig och kunna delta på fredagsträning
vi ses på fredag kl.19,00
Lite otrevlig kyla och en rätt så mörk dyster förlust..
Kändes som något fattades, så ner på träningarna nu.. Så vi kan lära oss av det som gick fel!
Bra jobbat idag killar.
Synd att resultatet blev som det blev.
Själv tycker jag att det va kul att spela på
"gräs"
kan ej träna ikväll jobbar.
RapporteraVilka som var i våran grupp sa vi på första mötet. du jag johan och simon. Det är bara ringa om det är några frågor.