Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pushers BK A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
Pushers BK
Fotboll
A-lag Herrar

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 26 apr 2014 Jonas R

    Har en svart b-lagströja här hemma. Usch på mig.

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 apr 2014 Nicholas Singleton

    Ytterligare ett alternativ är att alla tar med en svart tröja för säkerhets skull..

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 apr 2014 Petter

    Har en tröja. Kan ev levereras om det behövs, spela med a lagets dräkter kan vara ett alternativ annars?

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 apr 2014 Eric Ahlberg

    Är det någon som tar med sig flera tröjor till imorgon? Om inte så ser det ju ut som att det är ~6 tröjor på vift (Borén, Landhage, Christoffer, Johan H, C-M, Petter(?)).

    Finns det något annat ställ vi kan använda?

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 apr 2014 Victor

    Några fler spelsugna måste det finnas till i morgon. Eller?

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 apr 2014 Jocke Borén

    Jag kan inte köra med B-laget på söndag, jobbar till 17 både lördag o söndag. Vart kan jag lämna kläder från förra matchen. Gärna efter 17 imon eller innan 11 på söndag.

    Om någon har vägen förbi Stadium Sisjön i helgen får du gärna plocka upp kläderna så lovar jag något kul i utbyte. Ha de gott boys

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 apr 2014 Nicholas Singleton

    Jocke Hult & Johan J - imorgon spelar Qviding-Oskarshamn kl 15.00. Finns några platser kvar på bortaläktaren...

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 apr 2014 Jompa

    Det var adresserat till Frasse

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 apr 2014 Jompa

    Du hade ju ett kort på alla med vit tröja på internmatchen. Kan inte du skriva namnen på de här så gör vi ett litet kort förhör (i all välmening)

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 apr 2014 Landhage

    Jag har en matchdräkt hemma men jag kan inte se någon möjlighet att lämna den till på söndag utifall att jag inte själv är med och spelar, vilket det inte ser ut som jag kan just nu.

    Rapportera

    Rapportera