Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öjeby IF Utvecklingslag Damer

Följ

Utvecklingslag Damer

Följ oss för uppdateringar
Följ
Öjeby IF
Fotboll
Utvecklingslag Damer

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 14 jun 2008 amina :P

    Hej robban ska jag spela extra imorgon.Jag fick ju inte spela extra i Älsbyn.Isåfall kan jag spela varsomhälst.


    //Amina=Älskar fotboll :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 jun 2008 Robert Lindgren


    Hej Sofia/Sanaz.

    Riktigt tråkigt Sofia att det inte går över.Vi kommer att sakna dig.

    Sanaz härligt att det gått om i foten nu laddar vi för i morgon.

    Vad gäller Sverige gör man bara sitt bästa för laget som Sverige gjorde om man då förlorar så är det medflaggan i topp.Det tycker jag dom gjorde.Nu laddar dom till Ryssland på Onsdag.

    Sov Gott.Rejäl frukost rör sen lätt på påkarna och komm laddade till match.

    Mvh/Ledarna

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 jun 2008 Rebecca Lindgren

    Tja alla toppen stjärnor :)

    Jag är jätte laddad tills i morrgon vi ska ge järnet och ha det super roligt på plan :) och vi ska jöra jätte bra passningar till varran.

    Jag , mamma,pappa,farfar,farmor har sett sverige mot spanien tillsamans och jag tycker det var tråkigt när Zlatan byttes ut mot nån annan för jag tycker han spelar jätte bra som forward och han gör jätte snygga mål och jag kolla ganska mycket hur forwardarna gör mål mm. :)


    men nu ska jag ladda tills i morrgon och jag längtar super mycket tills i morrgon och jag vill jätte järna vara back om nån är borta eller sjuk bara så ni vet men det måsta ju vara rättvist för alla när man ska spela extra matcher :) :) :)


    ha det så bra allihopa så syns vi i morrgon :) :)


    Mvh : En super laddad fotbolls tjej Rebecca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 jun 2008 Robert Lindgren


    Hej Stina.

    Kan du ringa mig saknar ditt telefon nummer.

    tel 67072.

    Bästa hälsningar/Robban

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 jun 2008 Sanaz

    Hej Robban!


    Allt är bara bra med foten jag tror att jag vrickade foten ordentligt men nu är allt bra:D


    Ps! Jag kommer inte på Måndag :( Ska på provtagning på vårdcentralen och dem säger at jag ska ta det lite lungt då:/ Men jag kan kanske komma och titta

    Mvh Sanaz

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 jun 2008 Sanaz

    Hej Steffe!

    Tack ! Vad bra att få veta det men i kalenderna stod det så , men nu är det borta. jag kanske måste kolla upp synen EN gång till:S


    Mvh Sanaz

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 jun 2008 Carola

    Fia spelar inte imorgon - jag hann innan 21 *s*

    Fia spelar inte mer innan sommaruppehållet - sen får vi se när det kickar igång igen om vi låter henne börja, men det är lite osäkert om hon blir borta resten av säsongen. Ingen förbättring än tyvärr.

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 jun 2008 Sanaz

    Hej allihop!

    Jag tänkte bara höra om ni såg matchen ? vilken fantastik match mellan sverige och Spanien :) Onödigt mål i slutet men sverige var jätte duktiga !

    Ps! Jag är ladda till imorgon och hoppas att alla andra också är det:D


    Mvh Sa...a...z

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 jun 2008 Stina

    Hej Robban!

    Jag har inte varit på träningarna i veckan för att jag har varit på stugan men jag kommer på matchen imorgon om det går bra !?

    Mvh//Stina

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 jun 2008 Robert Lindgren


    Hej Tjejer.

    Nu laddar vi allt vi har i morgon.
    Tvä härliga matcher framför oss.
    Hoppas alla är på bena.Sjukdommar/Frånvaro vill jag ha senast 21.00 i kväll.

    Vilken första halvlek av Sverige titta och njut.Titta på spelbredden yttermittfältare.Anfall se hur dom kommer och möter bollar.Mittfält kolla vad dom löper.Försvaret före motståndare.

    Håll tummarna i andra.

    Vi hörs/Robban

    Rapportera

    Rapportera