Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öjeby IF A-lag Damer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Öjeby IF A-lag Damer.
A-lag Damer
Följ oss för uppdateringarDom som kan komma en halvtimme tidigare före träningen imorgon, gör gärna det så vi hinner börja ta kort!! Gör er nu fina se till att ha sminkat er klart till 18.30 :)
RapporteraHinner inte träna idag, kommer hem från skolan efter klockan sex, kommer på mötet!
RapporteraJag har ont i knät och foten sen matchen, så vilar idag, men jag kommer och tittar på träningen. De som tränar kan ju vara beredd på lite en och en fotografering :)
RapporteraJag ska inte träna ikväll, vill vila så min förkylning går över, kommer på mötet!
RapporteraJag kommer inte på träningen ikväll, fick feber och huvudverk igår efter matchen och jag är helt slut i kroppen men kommer till mötet
RapporteraKommer inte på träningen eller mötet ikväll. Jobbar och kan inte smita ifrån den här gången. Men jag röstar för fler träningar (om det var det ni skulle ta upp på mötet bl.a.) :)
Rapportera
matchen mot älvsbyn är kl 12.00
Rapportera