Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nödinge SK Fotboll Herrseniorer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Nödinge SK Fotboll Herrseniorer.
Herrseniorer
Följ oss för uppdateringarLogga in för att skriva i gästboken
Viktigt meddelande!!!!!
Kärnan i äkta vänskap är att tillåta varandra små felsteg.
Tja Mike!
Ta inte illa upp dessa skriverier, hela laget är mer eller mindre asfalterat på gästboken, rått men hjärtligt :) :)
PS:
Har du räknat fingrana på båda händer, är alla hemma?
Må bättre!
Ragge
Ja Erdin träningen gick mycket bra i dag, det var väldigt högt TEMPO killarna ville mena att det var pga. att du var borta, men jag försvarade dig så gott jag kunde :/ :) .
Och JA, angående dina inloggningsuppgifter de är bortplockade!!
Se till att INTE göra om sådana TABBAR i en MATCH :)
Jag ringer dig i morgon ang. detta, kanske något tillfälligt fel?!
Må Bra!
Ragge
Mike du vet vi gillar dig=P hehe va lugn såga dig inte i fingret bara´!
PS Ragge har du fixat nya strumpor ,shorts o sånt? =)
ej ragge ja kommer inte inne på på inloggning har du tagit bort mig elle.... ja kan inte ens bekrefta att ja har läst din info.... fan bara för ja gör en tabbe på en match så tar du bort mig :D:P hahahah.... men kolla upp det o hör av dig till mig må bra blixten
Rapporteragrabbar grabbar hoppas träningen gick bra ida.... o att ni va många sj så e ja inne på ica som vanligt o lattar mig finns inte så mycket o göra skulle gärna vara på träningen om det gick fan men men ja kommer på freda igen.... o så snart e det serien o det ö laget måste vi fan vinna över vill inte åka så långt o få åka hem deppandes för det tror ja ingen vill så nu ska vi ge gärnet hella serien o hoppas att alla e friska o glada på lörda så vi kan ha skoj tillsammans.... o ja e lessen att ja missar så många träningar men ja kan inte göra så mycket har sjuka arbetstider så ja missar mycket... må bra alla o så ses vi ))
RapporteraP.s ser att folk skriver lite spydiga komentarer om mig och så vidare, e jag borta så har ja pratat med tränaren, om någon undrar va jag är så fråga tränaren. Ja är med er grabbar för att spela och ha kul, om ja missar träningar så får ja inte va med på match eller hur?, så ja har ju redan mitt straff där.. ja e ju mest med på träningarna för att ni ska ha 2 målavakter i målet och kunna lira boll, alla här vet vem som kommer få stå hela serien så ingen ide att bråka för ja inte kommer eller hur..ja ber om ursäkt för ja fick en fucking såg i fingret, de är inte shysst av mig att svika laget, ber om ursäkt.
RapporteraBörjar träna igen på fredag, har tagitbort bandashet från fingret men de e fortfarande umt, hoppas de går bra i serie starten grabbar ja kommer och kollar på matchen om de finns någon plats för mig i bilen. ha de bra grabbar och ragge " må bra " hehe :P
Rapportera
Bra sagt Åke :)
Rapportera