Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nackdala AIS P-96
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Nackdala AIS P-96.
P-96
Följ oss för uppdateringarSamma sak gäller för Markus som för Johan. Kanske kommer senare till samlingen på söndag
RapporteraJohan kan spela på söndag. Men kanske inte kommer till samlingen. Beroende på hur dom hamnar i gruppen spelar dom slutspel antingen 09:00 eller 11:00 på söndagen.
Rapportera
kan tyvär inte komma till träningen ikväll måste gå på karate :/ men jag hoppas ändå att jag blir kallad till matchen på söndag :)
kommer till fotbollen nästa vecka
(meddelar också nu att jag går på en fotboll och en karate träning varje vecka eftersom jag har karate samma dagar som fotbollen.Och så kommer jag att skifta lite ibland på tränings dagarna under dem kommande veckorna.tex: tisdag fotboll,torsdag karate.En annan vecka tisdag karate,torsdag fotboll)
Kan inte komma på träningen har ont i halsen och lite förkyldmen det börjar friskna till
RapporteraKommer inte på träningn idag pga halson,skada från gårdagens dragkamp i skolan
Rapportera
Jag kan vara med på matchen.
Rapportera