Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lekebergs IF Seniorlag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Lekebergs IF Seniorlag Herrar.
Seniorlag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Blir ingen träningen för mig, måste jobba
kör på i samma stil som i måndags!!
Ses o hörs
Bra träning idag grabbar! På onsdag kör vi på Kif-Arena för sista gången. Efter det gäller Vretalund även på onsdagar. Nu ser vi till att fortsätta att träna på bra och komma ner så många vi kan på träningarna så kommer det här bli riktigt bra!
RapporteraHej på er. Jag och Kille har skola till kl 17 idag så om det håller på så länge så åker vi direkt till Vreta och det är i så fall möjligt att vi kommer vara lite sena där. Kommer vi ifrån skolan tidigare så kommer vi förbi Södra
Rapportera
Tack för igår - Det var en trevlig tillställning, men med en sådan värd som Erik kan det ju inte bli annat..
Gårdagens höjdare var Engelska uppvärmningen och Simons grillchips.
Ses på måndag!
Hej:)
Jag har ont i hälen så jag kommer inte kunna träna ett tag framöver.. troligen är det hälsporre eller nåt sånt, så jag ska iväg till läkaren den 6/4 så får vi se vad han säger..
Men pumpa på med träningen nu grabbar!
Tjena grabbar!
Kommer tyvärr inte och tränar imorgon pga jobb, vilket även innebär att jag får ansluta senare efter mitt pass...typ runt 23!
Pumpa på imorgon så ses vi dimman!
Ikväll åker jag iväg till London, och ser Chelsea ta tag i Premier League igen. Återkommer på onsdag. Innan dess kan jag alltså inte fixa nåt här på hemsidan eller liknande. Ha så skoj på lördag!
Rapportera
Obs att träningen på lördag börjar kl 13.00 på Vretalund.
Dagens träning börjar som vanligt kl 18.00. på Kif Arena.
Jag vill önska er en glad påsk!!!!
RapporteraVad innehållet i detta för er är kan jag bara räkna ut! eller?