Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kungsbacka IF Herr A

Följ

Herr A

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 13 dec 2009 Supporter

    Okok.. Härligt, inget mer nytt på gång??

    Rapportera

    Rapportera

  • 12 dec 2009 silly season

    Niklas Andersson är 19 år fyller 20 den 24 januari, han är ytterback/yttermittfältare kan även spela på mitten. kommer ifrån Fässbergs IF! gick på aranäsgymnasiet, tog studenten i juni.

    Rapportera

    Rapportera

  • 12 dec 2009 Skoj med nyförvärv

    Position? Ålder? etc?

    Rapportera

    Rapportera

  • 11 dec 2009 silly season

    vi hälsar Niklas "Flanders, onsala nicke även kallad anders" Andersson med familj välkomna till klubben KIF! Vi hoppas att han skall trivas hos oss där vi är trevliga och väldigt sportsliga och en klubb som satsar uppåt i seriesystemet!

    Ni som inte känner Niklas är han en helgo kille som bjuder på det där lilla extra!, en trevlig kille från Buerås, Onsala. Vi som känner Niklas vet vad han går för och han kommer passa jättebra i vårt goa gäng där alla ställer upp för varandra.

    Väl mött

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 dec 2009 Muster

    Jag e sugen imorn.. En annan som för övrigt också va kusligt bra, det va jag när jag vann Franska öppna på Roland garros 1995. 3 raka i finalen mot Michael Chang, kusligt..

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 dec 2009 Söderling

    Det är vanlig tennis för min del Muster, gamla hallen imon för att runda av veckan? Körde omklädningsrums tennis mot Blake i veckan, han va kusligt bra

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 dec 2009 Muster

    Beror på om du menar vanlig tennis eller omklädningsrumstennis.

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 dec 2009 Söderling

    Jag har hört att det skall finnas en riktigt duktig tennis spelare i denna klubb.. Stämmer detta

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 dec 2009 länkan

    det e svincoolt juh.. vad händer då?

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 dec 2009 Gusten

    Men fan jäcke, tror du d e mäktigt att bli omkörd av en buss eller..

    Rapportera

    Rapportera