Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Rössö Uddevalla Flickor 2014-2015
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IK Rössö Uddevalla Flickor 2014-2015.
Flickor 2014-2015
Följ oss för uppdateringarHej, sent avhopp -men Elly kommer inte till dagens träning 4/6
RapporteraLinneas tröja låg kvar på planen och är medtagen av oss tränare. Sedan låg det en XS jacka kvar som vi också tog med.
RapporteraNågon som fått med sig en svart tröja ? Den försvann efter kvällens träning
Rapportera
Hej!
Stella GL fick med sig Elsas svarta vindjacka hem från träningen, någon har fått med sig Stellas hem!! Hennes är onamnad och strl 146/152 om jag minns rätt! Ni får gärna kolla ni som var på dagens träning så kanske vi kan lösa mysteriet :-)
Vad bra att ni kan ta över! Jag löser kaffet! Men bra om ni kan stå i kiosken, om ni har möjlighet så får ni gärna baka någon till söndag. Tror att vi kan hjälpas åt på söndag så att ni vet vad som gäller. 👍
Rapportera
Hej!
Vi kan ta kiosken på söndag, vi har dock aldrig gjort det förut så vi behöver bara veta vart/när vi ska hämta termosarna nu när det inte är någon träning idag.
//Oskar & Malin
Lina kan inte delta på träningen pga huvudvärk .
Rapportera