Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Kumla Fotboll F/P-2020
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IFK Kumla Fotboll F/P-2020.
F/P-2020
Följ oss för uppdateringarHej. Ni kan ta bort Gry Ahlgren från laget. Inget intresse för fotboll just nu.
RapporteraTyvärr har Alicia också bestämt sig för att lägga skorna på hyllan. Vi hoppas intresset återkommer i framtiden 🙏
Rapportera
Hej.
För att underlätta för oss ledare skulle det uppskattas om ni själva skickar ett mejl till ifkkumlafotboll@gmail.com och ber de makulera fakturan.
Om ert barn inte vill fortsätta med fotbollen önskar vi att ni framöver skriver det här i gästboken så vi kan ta bort er från hemsidan.
Valter Israelsson och Edvin Jonsson har jag redan mejlat till föreningen om i ett tidigare mejl. Ni som skrivit här efter det får gärna skicka till föreningen själva för att underlätta för oss ledare.
Hoppas barnen som valt att inte fortsätta kommer tillbaka i framtiden!!! Alla är alltid välkomna att ta upp fotbollen igen.
Mvh Ledarna
Hej Susanna. Jag fixar så den makuleras. Ber om ursäkt att jag glömt ta bort Edvin. Hoppas suget kommer tillbaka!
Mvh Erik Anfelt
Edvin Jonsson går inte heller på fotbollen längre och inte gjort sen oktober.
Rapportera
Hej Jenny. Det ska jag såklart fixa. Jag mejlar till ordförande angående det. Detsamma gäller er andra som skrivit att era barn tagit en paus från fotbollen. Återkom här eller till mig på 0703573748 om det skulle bli något strul framöver.
Mvh Erik Anfelt
Hej!
Valter Israelsson har som sagt lagt fotbollen på hyllan tillsvidare så ni får gärna makulera betalningsavin som skickades ut i veckan.
Tack på förhand!
Hej. Absolut. Välkomna på söndag eller någon söndag framöver.
Mvh Erik Anfelt
Milan har feber så han kommer inte på träningen imorgon.
Rapportera