Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Kumla Fotboll F-018/19
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IFK Kumla Fotboll F-018/19.
F-018/19
Följ oss för uppdateringarHej! Jag har inte 18/19 laget som vald klubb, måste en administratör lägga till mig? Med vänlig hälsning, Elin (Klara R mamma)
Rapportera
Hej!
Den nya tiden funkar inte för Alice för den krockar med truppgymnastik. Hon är gärna med i vår om det blir annan tid då.
Hej! Dessvärre funkar inte nya tiden på söndagar för oss pga annan aktivitet. Saga kommer gärna tillbaka om det blir annan tid längre fram 👋
Rapportera
Hej,
Den nya träningstiden krockar tyvärr med annan aktivitet för oss, blir det annan tid i vår vill Leonora vara med igen.
Hej!
Kan inte se några träningstider i kalendern framåt. Är det någon träning i helgen? :)
Hej!
Milia har tappat intresset och vill inte fortsätta på fotbollen för stunden, ni kan stryka henne från laget.
Mvh, David
Molly hoppar av från fotbollen. Hon vill inte spela längre säger hon. Kanske får nytt sug i vår igen men det får vi se.
RapporteraHej! Nike vill tyvärr inte fortsätta med fotbollen i höst, så ni kan stryka henne från laget! Mvh, Fredrica
Rapportera
Hej Elin! Det stämmer, behöver ditt födelsedatum och mejladress så borde jag kunna lägga till dig. Du kan mejla mig på malinlackgren@hotmail.com.
Rapportera