Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Eskilstuna P12

Följ

P12

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 10 maj 2021 Mikael Brodén

    @Nicklas, jajjemän! Tidig elitsatsning är melodin som gäller...blev lite fel. Vi erbjuder ett extra träningspass på fredag för de barn som är klämdagslediga.

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 maj 2021 Nicklas Fredriksson

    Är det träning idag klockan 10.30 ? Fick kallelse för det nyss

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2021 Mikael Brodén

    Hel!
    På träningen nu på söndag kommer vi att låta de barn som vill testa på målvaktsträning under del av träningen.

    Rapportera

    Rapportera

  • 2 maj 2021 Mikael Brodén

    @Jonas, samma som SvFF riktlinjer:

    Den som är sjuk, även med milda symtom, deltar inte i träning eller match och stannar hemma till och med två dagar efter tillfrisknande. Vid bekräftad Covid-19 ska det ha gått minst sju dygn med symtomfrihet innan återgång till fysisk aktivitet, i syfte att minimera smittrisk och minska risken för hjärtmuskelinflammation

    Rapportera

    Rapportera

  • 2 maj 2021 Jonas Öhrn

    Vilka regler gäller för spel efter sjukdom. Hur många friskdagar ska man ha innan man får träna igen?

    Rapportera

    Rapportera

  • 2 maj 2021 Nicklas Fredriksson

    Tack Cecilia 👍

    Rapportera

    Rapportera

  • 2 maj 2021 Cecilia Carlström

    Hej, jo fakturorna skickades ut i februari. Jag ber kansliet kolla på det.

    Rapportera

    Rapportera

  • 2 maj 2021 Nicklas Fredriksson

    Hej! Vi har ej fått någon faktura för Willes medlemsavgift. Borde man inte redan fått den om den ska vara betald sista april ? Med vänlig hälsning Nicklas

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 apr 2021 Veronica Joona

    Tyvärr kan Teddy inte komma på träningen idag, han gjorde illa sin fot i studsmattan igår.

    Rapportera

    Rapportera

  • 11 apr 2021 Camilla Holmblad

    Hejsan! Lukas har växt ur sina fotbollsskor som är knappt använda. Tänkte att jag frågar här först om någon är intresserad av att köpa dom? Storlek 34, märke Nike.
    Pris:150kr

    Rapportera

    Rapportera