Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Grossbol-Skived AIF 86 GS F-08 -09 -10
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Grossbol-Skived AIF 86 GS F-08 -09 -10.
GS F-08 -09 -10
Följ oss för uppdateringar
Hej tror vi har seket nu på lördag är tyvärr borta kan någon annan ta det så hjälper jag till nästa gång .
Mvh Morgan
Tyvärr blev inte loppisen någon succé så det är mycket grejer att ta med tillbaka.
Rapportera
Obs!
Det är en gammal kallelse som ligger inne så alla som skulle varit med när den skulle spelats första gången.
Vi återkommer med hur det ska bli. Några behöver hjälpa röd 1 och inte behöva dubbla.
Jag har kiosk på a-lagsmatchen på lördag, Myrebacks tog för mig innan jul
Rapportera
Oj!
Många återbud. Glöm inte att lämna orsak så att vi vet om vi kan spela till helgen eller inte.
Hej!
När ni tackar nej till träning eller match så uppskattar vi ledare att ni skriver varför som en kommentar eller skickar till någon utav oss privat.
Tjena, finns det ngn som kan vara reserv/byta pass till mig i seket imorgon? Jag är på lilla vm med Elsa för 2010or och det ser ut att bli finalspel. Så lite beroende på hur det går imorgon så hinner jag ev. inte till matchen. Hinner vi tillbaka så sitter jag givetvis isåfall.
Rapportera
Hej!
RapporteraHa lite koll här i em. Kallelsen kom sent och jag vet att det är mycket fotboll för tjejerna. Så blir vi inte fler än vad är just nu så skippar vi träningen.