Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eksjö HC J-lag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Eksjö HC J-lag.
J-lag
Följ oss för uppdateringar
Muppens inlägg raderas som vanligt! Han har inget här och göra
Det är inget bråk mellan mig och Jonis om ni tror det, bara vanligt snack om vem som har rätt och inte och jag vet tyvärr att det är jag som har det denna gången :) Tagga 09/10!
ogge och jonis, det är fan sant som muppen säger.. tagga ner! Sen kan jag bara säga att det du håller på med jonis är bara dålig lagmoral!
RapporteraHur svårt är det att förstå Jonis? A-laget tränar väl samtidigt som mötet är! Om det är så är alla skyldiga att komma på mötet vare sig dom vill eller inte, A-lag eller J-lag spelar ingen roll!
Rapportera
nästa vecka så ska blixt springa runt sjön på under 27 min då han påstår att hans kondis är i toppskick.
jag har satsat 100 kr på att han inte kommer klara det. och jonis emot.
de som vill betta kan såklart göra det.
så en dag nästa vecka är llöpning runt sjön under tid då såklart. inplanerat.
good luck blixt
// före detta fys coach kosel.
ja blixt trots din dåliga kondition och att du bör träna egentligen, så får du skippa det. vi kör träning efter mötet med mig om inte kjell tänker hålla i ngt så ALLA ska ta med sig spring skor!
Rapportera
vadå stå över träningen för mötet?
PS. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA gick 500 kr plus på svenska spel idag
isf borde ju inte hoppet vara över vad gäller tröjjorna antar jag? det borde vi ta upp till diskussion igen, så lät bör vi inte ge oss
Rapportera
Yes jag är kung! :D
RapporteraSkitsamma Jonis! Nu kör vi.