Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bälaryds IK Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bälaryds IK Herrar.
Herrar
Följ oss för uppdateringarTja på er Öxnehaga. jag vill bara säja att vi komer att koma med ett hel täntt lag på torsdag så ni borde vara röda nu. ha ha ha
RapporteraTja killar. Tyvär killar har jag jevlit ont i mitt lår så tyver så får jag vill mej nu litte hoppas att ni klara er uttan mej i nästa b-lags match..... men jag får be om urseckt att jag inte satte min målsjans.. :) :)
RapporteraVälkomna till oss på torsdag! Hoppas på en trevlig och underhållande match med många hemmamål :)
RapporteraHär är jag men det blir ingen fotboll på ett tag har det ganska körigt kan man lugnt säga. Lycka till på lördag grabbar.
RapporteraNu blir de seger mot Fif i helgen!.. gör ni inga mål ni där framme så får jag ju ta mitt ansvar o gå på offensiven :)
Rapportera
ingen träning idag???
Rapportera