Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bälaryds IK Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bälaryds IK Herrar.
Herrar
Följ oss för uppdateringar
aa får ursäkta mig för de jag skrek, men dom dobbarna satt rätt fel...
Aja hoppas det kommer mkt folk på träningen ikväll!
Ha ha, nä det var det inte. Är inte hundra på vad han heter men jag tror att han är son till Christer Lax. Trevlig kille hur som helst.
RapporteraHaha! Henke du såg ju att jag skapade många chanser, Lite ringrostig eftersom jag inte spelat forward på ett tag! En chans till och jag gör ett par baljor :)
Rapportera
Jadu Fogel, för att citera Chuck Berry You never can tell...
I bästa fall ikväll innan jag åker ut på träningen. Vi får se. Har inte hunnit hittills. I söndags kväll ringde en Lommarydsspelare som hade glömt sina brillor i omklädningsrummet så jag åkte ut och låste upp åt honom å igår kväll var jag på teaterövning.
Haha skönaste kommentaren foppa la.
o Macke skriker jätte högt. Aj min kuk !´
Rött kort kan jag tänka?
Hej på er. Det va en bra match i går.
Hoppas macke mår bra i dag efter alla dobbar som han fick på den heliga.
Foppa skriker till doman (jag hade ju satt den om jag inte hade blivit knufad) HA HA HA foppa jag kommer strax och tar din forvad plats HA HA
Hörde på ryktes vägar att landslagets mittfältsmotor kim källströms lillebror spelar mittback i barres gäng. :) Stämmer detta?? :D Såg även i Moore här om dagen att han inte spottar i glaset och är en riktig linslus.! :)
RapporteraMissa inte Arsenals framfart till final ikväll!
MVH/ Anebys Diaby