Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bälaryds IK Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bälaryds IK Herrar.
Herrar
Följ oss för uppdateringarHaha kan stämma Rickard! Men var ju inte längre än 1 minut! Jag skyller helt på växellådan :)
RapporteraHellt rätt rickard. Det stämmer jag satt i baksäte då. Jo men det har du ju rätt i ju foppa.
RapporteraHAHA! foppa foppa. Jag kommer ihåg en dag förra sommaren när vi tog caravellen på en spinn. Om inte jag minns fel så stod du i pias backen ett par minuter med en ganska lång kö bakom... Dem i kön undrare nog om du ens hade körkort.
RapporteraDet va ju en blå ADUI också. Sen va det ju en ljus blå sabba mä som va i diket också. Så det va en dik dag i går på tallåsen. HA HA HA. FORZA BIK
RapporteraJa röda golfar i snödrivor är ingen hit. Tur att Macke hade bogser-lina. :)
RapporteraJag känner än kille, dave heter han bor i tranås. Är översäker på backa med bil :)
RapporteraFinns det någon som kan utbilda vissa av våra spelare i att backa med bil? :)
Rapportera
Fan Foppa, med den rallyväxellådan caravellen har så hör man ju att du inte är man nog för att köra svenska rallyt, Paris Dacar, you name it :)
Rapportera