Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Backatorp IF Motionsfotboll herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Backatorp IF Motionsfotboll herrar.
Motionsfotboll herrar
Följ oss för uppdateringarEn heroisk insatsts idag av BIF 9-1 vann vi med i denna ökenhetta.Jag kan inte vara med i matchen på fredag den 6/6 mvh Johan
RapporteraHoppas ni laddar med mycket mat o mycket dricka idag gubbar.för imon smäller d ordentligt..Nollan ska hållas även i denna match till varje pris!!sup o stup ikväll gubbar!!!!
Rapportera
Tjenare gubbs
Jag har ingen möjlighet att vara med på matchen nu på söndag 1/6
Nutte kan du inte sluta spamma det här forumet så vi får någon chans att skriva nåt :)
Rapportera
Jag är nu skadad i vänster baklår, tebaks om 3 veckor, då är säsongen slut kanske?
Vi syns/ S
Sorry grabbar! Jag kollade Sverige-Slovenien och såg att jag hade ett missat samtal efter matchen. Ska meddela tidigare nästa gång om jag får förhinder. Nu ser vi fram emot matchen på söndag. Truppen fastställs i morgon torsdag.
Rapportera
Jag vet inte vad som hände fredrik men vi är sjuka hemma även solen har sina fläckar.............
mvh
martin
hälrigt o höra att vi promenerar genom serien med seger vittring o bakluckan...jag känner för egen del att vi försöker flytta matchen på fredag..man e långledig,folk kanske ska iväg o så..
Rapportera