Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bullermyrens IK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bullermyrens IK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringarAtt gå från 0-2 till 2-2 kallas inte vändning i Sverige, rätt ord är upphämtning.
Rapporteragrym vändning, kul å läsa, obesegrade fortfarande, fan så gött, grattis la familia
Rapportera
Saknade den individuella spelarkritiken igår Kaj.
Kompletera med den Kajan.
Även domarbetyg tack.
Bullätare???
Hela jävla bunten lär vara glutenallergiker i det där laget!!
Bra kamp igår boys!
Tycker vi rullar bra boll igår och spelmässigt gör en bra insats!!
Skönt att kunna kriga oss till en poäng,och att själv få stänka dit 2-2 målet! (även om nu Gert är förbannad för att jag med mina kraftfulla skott skjutit sönder ännu en kasse :) )
Khaled... oj mannen vad du har att förklara nu!!!
Kajan, var rädd om tangenterna, annars måste du snart byta tangentbord.
Rapportera
Vi är avundsjuka på Nyhammar som har så många fans och trogna fans. Det bevisar vilket bra lag de är.
Ni borde ha vunnit.
Grabbar på torsdag blir det div 6 match mot trätobröderna från Nyhammar.
Pricka alltså in torsdag i er matchkalender.
Tror nog Norsken e mer svensk än "Svensken"!!
RapporteraAtt vända de läget kallas inget annat än att förnedra motståndarna, grymt j_vla skönt, underbart, rättvist, mm!
Ska vi lägga in en extra träning med tema, "Gnällla"!?? På den punkten verkar vi ligga långt efter vissa lag i serien!! Nåt att jobba me inför nästa säs kanske??