Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda IB P-16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Vetlanda IB P-16.
P-16
Följ oss för uppdateringarKiosk- och sekretatiatschema 29 och 30 mars
Inga kommande aktiviteter
Enligt kalendern så finns inget bokat den 30 mars? Vad är det då
RapporteraRapportera
Kesos minnescup. Har skickats ut en intressekoll på denna cupen. Men de kommer mer info längre fram.
RapporteraRapportera
Varje lag får minst en helg under säsongen som man hjälper till med kiosken oavsett om egna laget har en aktivitet.
RapporteraRapportera
Yes ok, undrade bara, men då vet jag 👍
RapporteraRapportera
Hej! Rebecka jobbar den dagen och jag har beredskap på jobbet. Vi har fixat med barnvakt så att Seth ens ska kunna få vara med och spelar så jag ser tyvärr inte möjligheten att jag ska stå där om jag måste dra iväg på jobb. Kan någon ställa upp?
RapporteraVarför kommer inte frågan om man kan innan ens namn kommer upp på en lista?
Rapportera
Vi kan inte på söndagen så jag skulle kunna byta tid
RapporteraRapportera
Skrev du till mig Maria? Jag har beredskap torsdag till torsdag så det hjälper tyvärr inte mig.
RapporteraRapportera
Japp, skrev till dig. Okej, de var synd. Finns de någon annan som skulle kunna byta dag med mig?
RapporteraRapportera
Hej igen! Jag har inte jouren, sambo lurade mig! (Bra koll en har på sitt liv) Det löser sig, på vårt pass. (Seth)
RapporteraSpännande med kaffe, aldrig druckit i hela mitt liv. (Smakat med till och med salt i å de dög inte ens det)
Rapportera
Någon som kan ta Mios tid på Söndagen?
RapporteraRapportera
Edvin petersson står istället för Morris w 29/3 kl 12-14
RapporteraRapportera
Någon som kan byta Matteus tid från söndag till lördag?
RapporteraRapportera
Hjalmar albinsson har tagit Miltons tid 30/3 kl 14-16
RapporteraRapportera
Någon som vill byta tid med Liam (sekretariatet) på lördagen 11-13? Vi kan ta någons kiosktid om nån hellre vill sitta i sekretariatet. Spelar ingen roll för oss om det blir på lördagen eller söndagen.
RapporteraRapportera
Evelina: Vi kan ta sekretariatet 11-13 på lördagen om du vill ta Mios tid i kiosken på söndagen 10-12?
RapporteraRapportera
Jättebra Anna! Då byter vi gärna med er.
RapporteraRapportera
Tack Evelina!
RapporteraRapportera
Hej. Nu är det snart dags för p16 att ansvara för kiosken 29-30 Mars. Kioskschemat finns i tidigare nyhetsutskick. Vill understryka att det är oerhört viktigt att alla kommer på sina utsatta tider då det verkligen kommer behövas all hjälp vi kan få. Damklubben kommer även vara med och hjälpa till. Kan man inte den utsatta tiden så får man byta med någon annan. Mvh ledarna
RapporteraJoakim Skärlén
Webmaster
Rapportera
Jättebra Joakim
RapporteraRapportera
Hej skulle någon kunna byta dag med mig. Har förhinder på söndag
RapporteraRapportera