Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Torsångs IF P 11-12 ( 2013-14 )
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Torsångs IF P 11-12 ( 2013-14 ).
P 11-12 ( 2013-14 )
Följ oss för uppdateringar
Hej allihop!
Utesäsongen närmar sig med stormsteg och vi har redan börjat få förfrågningar om träningsmatcher nu under våren. Därför behöver jag nu er hjälp! Jag vill att ni alla provar om era grabbar fortfarande kan ha sina matchtröjor och om dom kommer passa under HELA säsongen. Eller om storleken behöver bytas ut. Jag har Viktor.A och Alfons tröja hemma hos mig och tar med dessa till nästa träning. Ska även försöka ta med så nya grabbar kan få prova storlek.
När ni provat vill jag att ni skriver en kommentar under detta inlägg om tröjan passade eller om ni behöver större. Jag vill alltså att man skriver även om den passar, så jag vet att denna info nått fram till alla.
Tack för er hjälp!
Träning | 7 mar, 17:00 |
Träning | 14 mar, 17:00 |
Träning | 21 mar, 17:00 |
Träningsmatch mot Korsnäs IF | 23 mar, 17:30 |
Träning | 28 mar, 17:00 |
Kalles kommer funka hela säsongen.
RapporteraRapportera
Williams kommer att funka
RapporteraRapportera
Vi tar med och lämnar in Viktors på innebandyn.
RapporteraRapportera
t-shirten blir nog för liten för olek
RapporteraRapportera
Wilmer kan ha sin
RapporteraRapportera
Svante kan ha sin hela säsongen
RapporteraRapportera