Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tjörns Handbollsklubb P11-12 (2012-2013)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Tjörns Handbollsklubb P11-12 (2012-2013) .
P11-12 (2012-2013)
Följ oss för uppdateringar
Vilket otroligt bra sammandrag killarna gör i lördags och vilken utveckling. Försvarsspelet börjar bli riktigt bra. Det känns som att även anfallsspelet och farten framåt har lossnat. Så roligt att få vara med på denna resan. Jag tror även killarna kände hur bra de har blivit. De har verkligen kämpat hårt och hängt i och behållit humöret och träningsvilljan trots tufft motstånd och många förluster.
Kallelse inför träningar på sportlovet vecka 7, kommer redan nu för att vi behöver veta om vi kan genomföra träning, eller om vi skall avboka våra tider. Därför ber jag er som redan nu vet att ni är bortresta att svara så fort som möjligt.
Bingolott försäljningen | |
23 jan | Information Kring Regler! |
21 dec | God Jul & Gott Nytt År |
15 dec | Flytt av frys |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera