Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Selånger SK Bandy F08-10
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Selånger SK Bandy F08-10.
F08-10
Följ oss för uppdateringar
Nu på torsdag tränar vi som vanligt. 17:30-18:30. Fredrik kommer att vara med P0506 nu på torsdag, så det vore perfekt om Annelie, Jens eller Martin kunde hjälpa Peter.
Söndagens träning är flyttad till 16:00-17:00 då A-laget har match mot Östersund kl 13:15, vill ni titta på den är ni naturligtvis välkommen.
Vi har full förståelse för att det kan vara stressigt att hinna i tid till träningarna speciellt på torsdagar. Försök att komma i god tid om det går, dels kan vi utnyttja hela träningstiden men framför allt är det guld värt om tjejerna hinner umgås lite innan träningarna startar.
Träning | 24 feb, 19:30 |
Träning | 26 feb, 19:30 |
Träning | 27 feb, 17:30 |
Dam - bortamatch, Bollnäs | 28 feb, 20:00 |
U16 - hemmamatch, Sandviken | 1 mar, 14:30 |
Jag kommer att åka till träningen på torsdag med Maja så jag kan hjälpa till
RapporteraRapportera
Jag kan hjälpa till på träningen
RapporteraRapportera
Toppen!
RapporteraRapportera