Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sidsjö-Böle IF P-14
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Sidsjö-Böle IF P-14.
P-14
Följ oss för uppdateringar
Nu börjar det att närma sig inbetalning för avgift till Piteå Summer Games! Alla som ska delta betalar in 1800:- till lagkassan, konto i Swedbank 8420-2 884 823 130-7. Ange spelarens namn i meddelandefältet.
Detta behöver göras senast 25/4!
Påminner även er som ännu inte betalat för deltagande i SundCupen och kommande Selånger Vårcup att göra det. 200:- per cup är kostnaden. För helgens matcher på Västhagen var beloppet 100:-.
Det går bra att slå ihop summorna om ni vill. 😊
Vidare har vi börjat att dela ut nya bollar, de som deltog i dagens träning har fått sina och övriga får på kommande träningar. Kostnad för bollen är 259:-. Vi ser helst att ni för över detta separat så att det går att hålla isär posterna.
För er som efterfrågat möjlighet att köpa extra boll heter modellen Nike Academy Team White/Blk/Volt, storleken är 4. Hör av er om ni har funderingar kring beställning!
Selånger Vårcup 2-4/5 LAG GRÖN | 2 maj, 17:45 |
Selånger Vårcup 2-4/5 LAG SVART | 2 maj, 17:45 |
Selånger Vårcup 2-4/5 LAG GUL | 2 maj, 18:35 |
Träning | 6 maj, 18:15 |
Träning | 8 maj, 18:15 |
Funkar det att swisha avgiften för Piteå och bollen?
RapporteraRapportera
Gör en kontoöverföring, för större belopp tar Swish dessvärre ut en procentuell avgift vilket gör att det blir mindre pengar som kommer fram till lagkassan. 😥
RapporteraRapportera
Påminner om denna, sista dag att betala spelaravgiften är imorgon!
RapporteraRapportera