Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Östhammars SK Bordtennis Födda 14-äldre
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Östhammars SK Bordtennis Födda 14-äldre.
Bordtennis Födda 14-äldre
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Nu på söndag 6/4 så kan varken jag eller Patrik hålla i träningen kl 11.00. Finns det någon förälder som kan närvara? Det behöver inte vara så uppstyrt om man inte vill utan det är roligt om vi kan erbjuda tid till att spela bara. Kommentera nedan om du kan.
Mvh Andrea
Inga kommande aktiviteter
![]() |
Jaaaa! ÖSK tar köksvägen till SHL |
10 apr | ÖSK stipendium |
2 mar | Årsmöte! |
Jag kommer att vara där men behöver lite hjälp med vad som ska göras
RapporteraRapportera
Tack Karin! Vi behöver en till som kan vara med eftersom det varit fullt senaste gångerna när vi nu slagit ihop två grupper. Så någon förälder till behöver hjälpa till innan vi kan spika att det blir träning.
RapporteraRapportera
En förälder till behöver vara på plats på söndag för att träningen ska bli av. Har ingen mer än Karin kommenterat fredag morgon så ställer vi in träningen.
RapporteraRapportera
Nu fick jag ledigt tid så jag kommer och hjälpa till👍
RapporteraRapportera
Kanon, va bra Don! 👏 då har du koll på läget också ifall Karin undrar något.
RapporteraRapportera