Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Munkedals IF MIF P-2011
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Munkedals IF MIF P-2011.
MIF P-2011
Följ oss för uppdateringar
Till morgondagens träning är det 12 obesvarade av 20.
2 har svarat "kommer inte". Alltså ska vi planera träning efter underlaget att det kommer 6 killar. Ni föräldrar måste verkligen bli bättre på att anmäla er grabb via utskicken. Helt omöjligt att planera nånting om man inte vet om det kommer 6 eller 16 på träningen. Det är inte svårt eller jobbigt att inför varje träning/match att öppna ett mail eller gå in på appen och klicka i "kommer" eller "kommer inte". Man kommer bli ersatt vid match om man inte anmäler i tid. Så snälla, för vår skull och för er grabbs skulle. Anmäl grabben.
![]() |
ICA Guldsponsor 2025 |
24 feb | Fixardag 12/4 |
23 jan | Årsmöte 2025 |
5 jan | Lyckat KM i sporthallen |
27 dec | Nyårlotter! |
William kommer inte i morgon
RapporteraRapportera
Theodor kommer idag. Ska bli bättre med anmälan!
RapporteraRapportera
Rasmus kommer
RapporteraRapportera
Hejsan!
RapporteraTror inte att vi fick någon kallelse till dagens träning. Kan det stämma eller är det hos mig det strular?
Rapportera
Stämmer för oss, fick bara för imorgon 27e, men man kan trycka på fliken aktiviteter, dock tänker man inte på detta om man inte får en kallelse
RapporteraRapportera
Konstigt att man får för en dag och inte för en annan. Båda skickades ut på samma gång. Men man kan ju tänka på att våra träningar infaller på samma dagar och tider om inte annat meddelas. Skulle jag missa att skicka ut anmälningar(vilket skulle kunna hända) så får man gärna höra av sig.
RapporteraRapportera
Laget.se har även en kalender där man kan se alla tillagda träningar/matcher/aktiviteter.
RapporteraRapportera
Tackar! Jag håller koll i kalendern tills allt är igång för oss. Ser tyvärr inget i aktiviteter heller. I vilket fall som helst så kommer Carl gärna på träningen i dag 😊
RapporteraRapportera
Kolla under "min profil" uppe till höger i appen. Där ska "mina anmälningar" ligga.
RapporteraRapportera
Carl är såklart välkommen
RapporteraRapportera