Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lekebergs IF Seniorlag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Lekebergs IF Seniorlag Herrar.
Seniorlag Herrar
Följ oss för uppdateringar
jag kommer till södra med bil imorgon. Samling 17.15...
Kanske blir nån minut sen, då jag slutar 17.00 ute i Mellringe.
Bra inställning igår på träningen. Hoppas ni har träningsverk idag.. )
Som Freddy skrev: På måndag startar vi kl 18.00.
Har lagt till måndagsträningarna i kalendern...
Ska försöka lägga upp Olavis nummer här på sidan, om jag får det för coach??
På måndag kommer jag och hjälper till att plocka bollar, fylla på vatten, och skratta när ni kör tunga övningar. Grande Lekeberg
På dagens träning bestämde vi att vi börjar träningen kl 18 på måndag! Hoppas några fler kan komma då! Idag provade vi på både trädet och fick en påminnelse att upphopp kan vara jobbigt. Ses på måndag!
RapporteraBra träning i dag grabbar.Ni som inte var där måste ringa olavi och meddela om ni inte kan komma.NI som bara skrev i gästboken att ni inte kunde komma eller ni som inte hörde av er alls,har böter att vänta Mvh Freddy
RapporteraJag har bil imorgon och har som förslag att vi åker 10.15 från södra.
Rapportera
Tjena.
RapporteraTyvär ingen träning för mig idag heller, även reservation för att jag missar onsdagens träning då tenta skall genomföras. Men återkommer om det. Blir däremot bättre efter denna vecka då jag skall försöka deltaga sådär oduglgt som bara jag kan framöver.
Men lycka till.