Ladies Night Cup 2024
Speltid gruppspel 15+1 (sista minuten effektiv tid)
Speltid slutspel 19+1 (sista minuten effektiv tid)
09:10 Grupp 1. ÖFC U - IK Sturehov 0 - 1
09:30 Grupp 1. IFK Askersund - Sköllersta IF 0 - 0
09:50 Grupp 2 .Adolfsbergs IK - IFK Kumla F17 0 - 2
10:10 Grupp 2. KFUM Linköping - Yxhult IK 1 - 0
10:30 Grupp 1.ÖFC U - IFK Askersund 0 - 0
10:50 Grupp 1. Sköllersta IF - IK Sturehov 1 - 0
11:10 Grupp 2. Adolfsbergs IK - KFUM Linköping 0 - 1
11:30 Grupp 2. IFK Kumla F17 - Yxhult IK 2 - 2
11:50 Grupp 1. IK Sturehov - IFK Askersund 3 - 0
12:10 Grupp 1. Sköllersta IF - ÖFC U 0 - 0
12:30 Grupp 2. KFUM Linköping - IFK Kumla F17 1 - 6
12:50 Grupp 2. Yxhult IK - Adolfsbergs IK 1 - 0
13:10 Placeringsmatch: IFK Askersund - Adolfsbergs IK 3 - 2 e s.
13:35 Åttondelsfinal 1: Sköllersta IF - Yxhult IK 5 - 4 e s.
14:00 Åttondelsfinal 2: KFUM Linköping - ÖFC U 1 - 0
14:30 Grupp 3. IF Eker - Garphyttans IF 0 - 0
14:50 Grupp 3. New Mill FC -Rynninge IK 0 - 0
15:10 Grupp 4.IFK Lindesberg - Sala FF 0 - 1
15:30 Grupp 4. Örebro FC - Lekebergs IF 4 - 1
15:50 Grupp 3. Garphyttans IF - Rynninge IK 0 - 1
16:10 Grupp 3. New Mill FC - IF Eker 1 - 0
16:30 Grupp 4. Lekebergs IF - IFK Lindesberg 2 - 0
16:50 Grupp 4. Sala FF - Örebro FC 1 - 1
17:10 Grupp 3. Garphyttans IF - New Mill FC 2 - 0
17:30 Grupp 3. Rynninge IK - IF Eker 0 - 2
17:50 Grupp 4. Örebro FC - IFK Lindesberg 4 - 0
18:10 Grupp 4. Lekebergs IF - Sala FF 0 - 0
18:30 Placeringsmatch: New Mill FC - IFK Lindesberg 2 - 0 e s.
18:55 Åttondelsfinal 3: Garphyttans IF - Lekebergs IF 1 - 2
19:20 Åttondelsfinal 4: Sala FF- Rynninge IK 3 - 4 e s.
Paus
20:00 Kvartsfinal 1. IK Sturehov - Lekebergs IF 3 - 0
20:25 Kvartsfinal 2. IFK Kumla F17 - Rynninge IK 5 - 1
20:50 Kvartsfinal 3. IF Eker - Sköllersta IF 1 - 0
21:15 Kvartsfinal 4. Örebro FC - KFUM Linköping 2 - 0
21:40 Semifinal 1. IK Sturehov - IFK Kumla F17 3 - 2
22:05 Semifinal 2. IF Eker - Örebro FC 1 - 6
22:30 Match om tredje pris: IFK Kumla F17 - IF Eker 6 - 7
23:00 Final: IK Sturehov - Örebro FC 1 - 2