Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kumla HF F 2012-2013
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kumla HF F 2012-2013.
F 2012-2013
Följ oss för uppdateringar
Hej! Vi har fått frågan att byta träningstider med killarna till våren. Detta betyder alltså att vi kommer träna:
Tisdagar 19-20
Torsdagar 18-19
Vi undrar nu om detta fungerar för alla spelare eller om det krockar med annan aktivitet för någon? Om det krockar får ni gärna skriva under inlägget här eller kontakta någon utav oss ledare. Vi vill veta senast på söndag (15/12).
// Ida & Lovisa
Hej! Det kommer krocka med annan aktivitet för Majkens del.
RapporteraRapportera
Hej! Gäller det både tisdag och torsdag Lissanna?
RapporteraRapportera
Det är en aktivitet på torsdagen som kommer krocka. Dock verkar det nu som att Majken kommer hoppa av den till våren. Så då funkar det att skifta tider för oss iaf! :)
RapporteraRapportera
Har ni funderat på att träna ihop? Är väl ganska skralt med deltagare i båda lagen..
RapporteraRapportera
Marknadsför lagen på facebook så att fler hittar dit! 😊
RapporteraRapportera
Minnellah kommer få svårt att hinna vissa torsdagar.
RapporteraRapportera
Hej! Som vi ser det nu har vi alltid varit tillräckligt många för att ha träning men det som är utmaning är när fler inte kan komma på matcher.
RapporteraVi vill helst träna flickor och pojkar för sig men kan ju givetvis träna tillsammans om det blir för få spelare någon träning. Vi marknadsför oss på Facebook med jämna mellanrum redan idag 😊
Rapportera
Va bara en tanke. Livia kan få det svårt till 18 på torsdagar..
RapporteraRapportera