Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Västerås FK F-16

Följ

F-16

Följ oss för uppdateringar
Följ
IFK Västerås FK
Fotboll
F-16
IFK Västerås FK

Kiosktjänst Axelssons Cup 29 maj

Martin Björk Förälder
6 kommentarer
  • 25 mar Halo Rash Xelany

    Långa pass vet att det jobbigt planera om..kan vi inte dela på 3 pass förslag 08:00-11:30 11:30-14:30,14:30-18:00

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 mar Elin Guterstam

    Det verkar vara 23 st spelare enl laget.se. Förslagsvis kan väl några tränare bli arbetsbefriade om alla andra är med?

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 mar Martin Björk

    3 pass, tänker ni att några får ta två pass då?
    Vi har ett tvillingpar o jag tycker att de bara behöver ställa upp med en vuxen den dagen. Två st (en av dem är Hanna) meddelade att de var borta på föräldramötet så de är inte heller med. Därav att det är 20 st.

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 mar Amanda Stenstrand

    Instämmer också med Halo

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 mar Christer Nilsson

    Enligt instruktionerna som Martin fått så behövs 10 pers hela tiden, dvs då kan vi inte dela upp det på 3 pass om inte fler än en förälder/barn ska ställa upp. Så antingen får vi då köra 6 pers/pass eller så får några ta två pass, eller så blir det enligt Martins uppställning och tider:-)

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 mar Martin Björk

    Hej!
    Vi bestämmer imorgon om vi ska köra två eller tre pass. Ledarna utgår som alternativ eftersom vi troligtvis kommer spela samtidigt plus att de redan gör tillräckligt.

    Ses imorgon!

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in