Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Heden F 14/15
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IFK Heden F 14/15.
F 14/15
Följ oss för uppdateringar
Nu närmar vi oss slutet av säsongen, en sista match på söndag mot Skoghall återstår. Denna är 13.30 och kallelse kommer ut strax. Efter den kör vi träning på tisdagar fram till vår avslutning som blir på BodaBorg i Karlskoga! Detta kommer bli jättekul! Kommentera i detta inlägg vilka allergier som finns, så vi inte missar något.
Säsongen har varit tuff men tjejerna har gjort en stor resa utvecklingsmässigt så vi hoppas att nästa säsong bjuder på lite mer medgång!
Innan vi slutar har vi tänkt oss en match mot er föräldrar och lite annat skoj. Så hoppas att alla hänger i de sista träningarna.
Så kul! 😊 synd att Astrid inte kunde spela de sista veckorna då hon bröt ett finger 😔men gipset är borta nu så hon kan bli med till Boda borg.
RapporteraÄr det för sent att anmäla specialkost? Astrid behöver glutenfritt och mjölkfrit. Havre går dock bra. Havrefraiche t.ex. och nötfritt, inga spår av nötter
Mvh/Sandra
Rapportera
Jag ringer och kollar imorgon
RapporteraRapportera
Tack så mycket 🙏
RapporteraRapportera
Elin, kan du beställa vegetariskt till Majken? Osäker om jag sagt till om det.
RapporteraRapportera
Det här har jag också missat säga till om. Iris behöver också glutenfritt. Men det brukar funka bra med tacobuffe
RapporteraRapportera
Kollar allt imorgon
RapporteraRapportera
Iris kan åka med Sara Sundin
RapporteraRapportera