Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hallstahammars SK FK HSK Ungdomsledare
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hallstahammars SK FK HSK Ungdomsledare.
HSK Ungdomsledare
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Det är klubbkväll med XXL och Select i klubbstugan på måndag den 3/3 och tisdag 4/3!
Nya klubbprofilen kommer finnas på plats för provning av storlekar, det kommer även gå att få hjälp att beställa direkt på plats om man föredrar det över att skapa en profil och beställa via XXL.
Bifogat ser ni schema med tider för lagen se till att gå ut med informationen till era spelare och vårdnadshavare så hoppas vi att många kommer ner!
Bägge dagarna är den sista halv timmen mellan 19.00 och 19.30 för de spelare/vårdnadshavare som inte kan komma på tiden enligt schemat.
I helgen är tanken att vi även går ut med info på våran huvudsida, Facebook mm.
Avslutar med att påminna om registerutdrag som vi vill ha in på samtliga ledare och deadline är satt på klubbkvällarna!
Endast sidans medlemmar kan kommentera
Städdag och genomgång | 12 apr, 09:00 |
Fredagsfotboll | 16 maj, 18:00 |
Fredagsfotboll | 13 jun, 18:00 |
Fredagsfotboll | 15 aug, 18:00 |
Fredagsfotboll | 19 sep, 18:00 |
Hej !
RapporteraVet inte om jag missat någon info ang vad det är som ska provas ut.
1: Är det nya ledar kläder som skall provas ut ?
2: Är det overaller till barnen ?
Sen lär 13 få en ny tid pga att vår träning startar 17:30 3/3.
// Patrik Nyberg
Rapportera
P-15 har träning den 4/3 kl 17.00.
RapporteraRapportera
Hej! jag utgick från kalendern här på våran laget sida så det inte skulle krocka med någons träning och ingen av er har inlagda träningar?
RapporteraRapportera
Det är hela klubbkollektionen som kommer finnas för att prova storlekar ledare som spelare. Som jag skrev kommer det även gå att få hjälp med beställning på plats för de som vill. Jätte bra om ledare provar och meddelar storlek så vi har det 👍
RapporteraRapportera
Tjena !
RapporteraPerfekt Marcus då förstår jag.
13 har träning mellan 1800-1900 på trollebo. Och konditions träning före.
Kan vi byta tid Freddie på test av klāder ?
/// Patrik
Rapportera
Tja! Kanon, passar det för er så är det kanon då ändrar vi bara i schemat. Freddie bekräftar du om det funkar
RapporteraRapportera
Hej, Det kan vi göra patrik. Låter toppen.
RapporteraRapportera
Kanon, då ändrar vi det i schemat 👌
RapporteraRapportera
Perfekt !
RapporteraRapportera