Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Lidköping P12 (2012)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från HK Lidköping P12 (2012).
P12 (2012)
Följ oss för uppdateringar
Vänerbollen närmar sig och vi har för P12 även i år fått ansvar, tillsammans med P14, att bemanna boendet på De la Gardiegymnasiet för gästande lag.
Vi har 39 arbetspass att fylla, två per barn. Vi behöver inte ta några nattpass (00-06) denna gång. På torsdag vid träningens start tar Helena med schemat och alla får fylla i sig på pass, vi ses uppe vid pingisborden vid läktaren kl. 17:45. Så kan vi även prata om det är några andra funderingar givetvis.
Följande är de spelare som berörs av ovan:
Albin, Alfred, Nils C, Edvard, Sixten, Love, Nils L, Axel, Ebbe, Olle A, Serhat, William, Elliot, Sune, Matteo, Levi, Eddie, Aron, Olle S, Filip, Elias.
Givetvis guld om några kan ta fler pass och om det finns några av ledarnas familjer för våra två lag under cupen som kan ställa upp också! Vi vet att vi är flera föräldrar som är engagerade på annat sätt i cupen också, så vi får hjälpas åt 🙌
Träning | 3 apr, 17:45 |
Träning | 8 apr, 18:45 |
Träning | 10 apr, 17:45 |
Vänerbollen 2025 | 11 apr, 17:00 |
Cupaktivitet med laget | 12 apr, 17:00 |
Är det någon ändå som kan/vill ta nattpass 00-06 (fredag-lördag eller lördag-söndag) så säg till imorgon eller hör av er.
RapporteraRapportera
Hej! Vi har kalas ikväll så Eddie kommer inte på träningen. Jag kan ta pass från 21 på fredag till söndag slut men helst inte natt😁. Mvh Olle
RapporteraRapportera
Jag har redan fredag natten för Rozerins lag tyvärr.
RapporteraRapportera
Vi ses ikväll för er som inte har födelsedagsbarn, jag kan inte hålla ordning på det här i tråden. Utan fyll på schemat vid träningens start ikväll. Jag har med det utskrivit och så fyller ni i två pass per barn, som inte krockar med andra åtaganden i cupen etc.
RapporteraRapportera