Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fanna BK P-16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Fanna BK P-16.
P-16
Följ oss för uppdateringar
Med start tisdagen den 4/3 kommer vi börja träna utomhus igen. Träningarna hålls tisdagar kl. 17:30-19:00 på c-planen på Fanna IP, med undantag för vecka 17 då vi istället har träning onsdagen den 23/4 kl. 17:30-19:00 på c-planen på Fanna IP.
Träningarna är väderberoende och kan ställas in vid snö och dåligt väder. Kontrollera laget.se innan ni åker till träningen, eftersom vi lägger upp information där om någon träning blir inställd. Träningar kan bli inställda med kort varsel på grund av vädret.
Träningstiderna är inlagda i kalendern fram till den 6/5, därefter kommer det att bli ett nytt planschema för Fanna IP. Inomhusträningarna på söndagarna fortsätter till dess att vi kommunicerar något annat.
Varmt välkomna till Fanna IP
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera