Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bodens BK HF F13 - flickor födda 11
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bodens BK HF F13 - flickor födda 11.
F13 - flickor födda 11
Följ oss för uppdateringar
Det blev bemanning i lotteriet för oss på minicupen på Arenan den 22/2.
Uppgifterna är som följande:
9-11.30 Thea, Julia, Frida
11.30-14 Felicia, Moa, Filippa
14-16 Ester, Alicia, Alva
Det är okej att vara en vuxen och tre barn/pass iställer för tre vuxna, det gjorde jag i fjol och det gick bra. Jag förtydligar att en vuxen är ett MÅSTE då det ska hanteras pengar. Ni bestämmer själva vilken av föräldrarna ovanför är ansvarig i så fall. Meddela mig bara så de vet vad de ska förvänta sig.
Filippa med familj är på begravning den Lördagen och har inte möjlighet att hjälpa till.
RapporteraRapportera
Någon annan som kan ta Filippas pass?
RapporteraRapportera
Tyvärr kan jag inte hjälpa till den här gången.
RapporteraRapportera
Du kan skicka Alicia :)
RapporteraRapportera
Jag har tydligen tagit fel på tiderna eller missat ett mail.
RapporteraNya tiderna är som följande:
Pass 1: kl.8.30-11
Pass 2: kl.11-13
Pass 3: kl.13-15
Då ingen erbjöd sig att ta Filippas plats frivilligt blir det Olivia som är med istället (lottning).
Förtydligar att det räcker med att en vuxen är med per pass så prata med varandra. Albin meddelade att han kommer att vara med andra passet så då behöver inte Felicias och Olivias föräldrar vara med utan tjejerna (Felicia och Olivia) kan vara med Albin och Moa.
Fritt att byta tider mellan varandra, dock skickar jag namnen som ovanför till arrangemangs ansvarige.
Rapportera